תוכנית הכנס תפורסם ב16.09.2015 בשעות הערב וההרשמה תפתח ב17.09.2015 בשעה 19:00 ותהיה על בסיס כל הקודם זוכה.

מיכוון שהכנס השנה הוא ללא עלות ההרשמה תוגבל לכמות האנשים שתוגדר על ידי המארחים שלנו (גוגל) ותהיה על הבסיס של הקודם זוכה.

ג'ומלה הינה מערכת ניהול תוכן (CMS) עטורת פרסים אשר מאפשרת לבנות אתרי אינטרנט ואפליקציות מקוונות רבות עוצמה. הרבה מאפיינים, כולל קלות-שימוש ויכולת ההרחבה, הפכו את ג'ומלה למערכת אתר אינטרנט הפופולרי ביותר. החשוב ביותר שג'ומלה הינה פתרון קוד פתוח והיא זמינה באופן חופשי לכולם.

כנס ג'ומלה ישראל - Joomla!Day - חוזר בשנה השביעית ברציפות!

בכנס הרצאות מגוונות ומרתקות בידי המומחים והאנשים הכי חמים של מערכת ניהול התוכן הטובה בעולם, והכי חשוב - בואו להכיר את קהילת הקוד הפתוח המגניבה ביותר בישראל!

ניתן לקרוא על Joomla!Day בהרחבה כאן או בקיצור - כנס יומי שמתרכז בג'ומלה, בכל מה שקשור אליה ומה שמסביבה.

מטרת ה-Joomla! Day הינה לערוך היכרות עם המערכת למשתמשים חדשים, לפתח את קשרי הקהילה בישראל ולהעלות נושאים לדיון, למתחילים ולמתקדמים.

בחמש השנים האחרונות הפקנו כנס מוצלח עם אורחים מחו״ל, הרצאות מעניינות והרבה שיתופי פעולה שפיתחו את קהילת ג'ומלה בישראל. הכנס השנה יהיה גדול יותר ועם הרצאות מעניינות יותר, זאת לאחר שקיבלנו פידבקים מקהל המשתתפים והכרנו יותר את קהילת ג'ומלה בישראל.

הכנס מיועד לקהל טכנולוגי מגוון והוא מדבר על שלל נושאי האינטרנט והטכנולוגיה השונים: תכנות, בניית אתרים, עיצוב, קידום אתרים (SEO), אבטחת מידע ועוד.

ניתן לצפות בסרטים של הכנסים הקודמים בקישור זה.

תמונות מהכנס ניתן לראות בקבוצה שלנו בפייסבוק.